WSPOMNIENIA O BŁOGOSŁAWIONYM
JANIE PAWLE II

W niedzielę 28 października młodzież z naszego gimnazjum zaprezentowała montaż słowno - muzyczny pt. "Wspomnienia o błogosławionym Janie Pawle II".

Miesiąc październik jest czasem w którym wspominamy rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową Kardynała Karola Wojtyły, obchodziliśmy Dzień Papieski, świętowaliśmy liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II.

Całość przedstawienia została przygotowana pod kierunkiem Pani Alicji Samulak. Prezentację multimedialną przygotował Pan Lesław Więckowski.

Był to czas przypomnienia najważniejszych wydarzeń z życia błogosławionego Jana Pawła II. Jego życia z lat młodzieńczych, kapłańskiej i biskupiej posługi, aż do czasu "wielkiego pontyfiaktu".

Dziękujemy młodym aktorem za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie przedstawienie, które pomogło nam nowo przypomnieć sobie dziedzictwo pontyfikatu błogosławionego Jana Pawła II.

2012 | ks. Marek Weresa