WYCIECZKA MINISTRANTÓW

W minioną sobotę, 19 października, korzystając z pięknej pogody, udaliśmy się wraz z ministrantami i dziećmi z naszej parafii na wspólną wycieczkę. Na naszej trasie znalazły się ważne, ciekawe i historyczne miejsca naszego regionu. Najpierw odwiedziliśmy Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej. Tam uczestniczyliśmy w Eucharystii, następnie poznaliśmy historię zjawienia się cudownego obrazu w Leśnej Podlaskiej. Kolejnym punktem był Janów Podlaski - pierwotna siedziba biskupów podlaskich, a wcześniej diecezji łuckiej. W stadninie koni mogliśmy obejrzeć pokazy i zawody koni czystej krwi arabskiej. W Pratulinie zobaczyliśmy miejsce męczeństwa bł. Wincentego Lewoniuka i towarzyszy. Był to czas wspólnej modlitwy, jak również zabawy przy ognisku. Ostatnim punktem wyprawy była piękna, zabytkowa kaplica w Krzyczewie, nad rzeką Bug.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN GALERII Z WYCIECZKI

[Aby powiększyć zdjęcie - kliknij na jego miniaturkę]

2013 | ks. Marek Weresa