DIECEZJALNA LIGA MINISTRANCKA

Po raz kolejny nasi ministranci biorą udział w Diecezjalnej Lidze Ministranckiej. W tym roku nasi ministranci będą grać w tzn. „Grupie Parczewskiej”, którą tworzą drużyny z parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w Parczewie (Bazylika Parczew), św. Ludwika we Włodawie oraz parafia p.w. Przemienienia Pańskiego w Wisznicach. Nasza parafia wystawiła po jednej drużynie w kategoriach „Juniorzy”, którzy za patrona obrali sobie św. Onufrego oraz „Młodzik”.

Pierwszy mecz został rozegrany na hali sportowej w Drelowie 7. listopada 2016 roku. Zagraliśmy z Bazyliką Parczew w obydwu kategoriach. Ministranci „Juniorzy” pokonali ministrantów z Parczewa 14:0. Gole w tym meczu strzelili: Bartłomiej Opalko, Wiktor Filipiuk, Mateusz Rogulski, Adam Daciuk, Łukasz Kozłowiec. Natomiast ministranci w kategorii „Młodzik” pokonali naszych gości 12:1. Gole strzelali: Kacper Marczuk, Bartłomiej Filipiuk, Aleksander Goś.
Kolejny mecz zagramy 26. listopada na wyjeździe z parafią
św. Ludwika we Włodawie.

[Żeby powiększyć - kliknij na zdjęcie]

2016 | ks. Sebastian Mucka