wstecz
powrót do strony głównej
Księga Gości
Adres e-mail parafii Drelów
spis treści

pełne okno

zamknij pełne okno
Zobacz również:

Kronika wydarzeń


 

Ministranci z Drelowa I wicemistrzami Diecezjalnej Ligii Ministranckiej 2016/2017


20 maja został oficjalnie zakończony sezon 2016/2017 Ligi Ministranckiej Diecezji Siedleckiej. W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział ok. 800 ministrantów, którzy reprezentowali parafie z terenu całej diecezji.

Przez cały rok 78 drużyn, przechodząc przez kolejne etapy rozgrywek, walczyło o tytuł Mistrza Ligi Ministranckiej. Jedynie 18 najlepszych zespołów zakwalifikowało się do Wielkiego Finału, który wyłonił wczoraj zwycięzców Ligi. Turniej odbywał się na obiektach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Jana Pawła II 6. Był to czas niezwykle bogaty w emocje! Uczestnicy mogli na własne oczy oglądać zaciekłe zmagania drużyn, które grały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Widać było wyraźnie, że każdy  z zawodników wkładał całe swoje serce i umiejętności w grę, aby udowodnić, że jego drużyna nie znalazła się w Finałach przez przypadek. Jednak tylko najlepsi mogli zdobyć tytuł mistrzowski.

Z naszej parafii zakwalifikowali się ministranci w obydwu kategoriach „młodzik” i „junior”. Ministranci ze szkoły podstawowej zostali I wicemistrzami Ligi Ministranckiej 2016/2017. Oto reszta wyników:

Kategoria Młodzik
I miejsce - Osieck - Mistrz Ligi Ministranckiej 16/17
II miejsce - Onufry Drelów - I Wicemistrz Ligi Ministranckiej 16/17
III miejsce - Mokobody - II Wicemistrz Ligi Ministranckiej 16/17

Artykuł za: http://podlasie24.pl/miasto-siedlce/kosciol/znamy-zwyciezcow-ligi-ministranckiej-/-fotorelacja/-21042.html

Więcej zdjęć: https://goo.gl/photos/of2TW4HFoZA76T3h6


wstecz

2017 | ks. Sebastian Mućka