18 luty 2006

Listy Br. Sławka z Gabonu (2)

Listy Br. Sławka z Gabonu (1)

Pozdrowienia z Gabonu,

i myślę że na życzenia nigdy nie jest za późno to życzę szczęśliwego nowego roku i błogosławieństwa Bożego dla całej parafii.

U mnie wszystko jakoś się układa mieliśmy trochę gości w tym roku a mianowicie nawiedził nas z wizytacją kanoniczną ojciec prowincjał. Po tygodniu przybył nasz radny generalny od spraw Afryki który wizytował Gwineę a u nas był przejazdem choć sporo żeśmy z nim załatwili bo podjął decyzje by przyjmować powołania miejscowe i wysyłać na formacje do Beninu także moja praca na rzecz powołań owocuje. Również było otwarcie nowego ośrodka zdrowia w którego wkład również miała parafia Drelow bo pieniądze które zebrałem podczas wakacji przeznaczyliśmy na ten cel za co jeszcze raz składam serdeczne Bóg zapłać.

Wysyłam dwa zdjęcia z otwarcia ośrodka i zdjęcie zbiorowe z wizytacji prowincjała.

Z Bogiem Br Sławek

Opracowanie: Paweł Stefaniuk